Materiály Schock  - záruka  prémiové kvality

 

Schock material

30 let vývoje a výroba:  pouze v Německo - Bavorsko

Přes 30let zkušeností a kontinuálního vlastního vývoje granitových materiálů nemá žádná se současných firem. V granitových dřezech jsou v branži produkty Schock první a nejlepší volbou neboť jsou v minulosti i dnes považovány za etalon nejvyšší kvality granitových dřezů. Proč ?

Schock pro svoji značku dává vždy to nejlepší s posledního vývoje

Jakkoli Schock vyrábí dřezy pro řadu firem a řada firem vyrábí podle jeho technologie , dřezy originální značky  Schock využívají výsledků posledního vlastního výzkumu  jímž udávají směr vývoje celé oblasti granitových dřezů. Důkazem budiž  nové revoluční materiály NanoGranit Cristadur ®, který dodává exkluzivně jen sám Schock u svých dřezů  nebo granit výrazně vylepšených vlastností Cristalite PLUS® 2011. Originální dřezy Schock  jsou  vždy o jeden  vývojový stupeň  vpřed. Např. trvalá antibakteriální úprava materiálů díky zapuštěným iontům stříbra zavedená u dřezů Schock již v r.2007.  Materiály Schock jsou trvalou inspirací ostatním výrobcům , kteří však zpravidla nedisponují tak silným vlastním vývojem v této oblasti.

Čistota, trvale atraktivní vzhled - minimální nároky na údržbu

Schock zajímá především fakt potřeby minimální údržby dřezu, věnuje velkou pozornost nejmenším detailům, které dělají každodenní život a údržbu v čistotě jednodušší. Jde především o materiál , ale i vývoj hladkého a praktického designu, přesné zpracování, eliminace míst s největším usazováním špíny a vznikem bakterií, nebo patentovaný přepad QuickClean® a originální designové odtoky  dřezů.

V každém případě  je nejvyšším kritériem vývoje Schock vždy design, komfort kvalita, nejsnadnější údržba  a trvale čistý a hezký vzhled.

 

Historie Granitových materiálů

 

 

 


 

 

 

 

 

.